سخنی با دوستان

بسم الله الرحمن الرحیم

مدتی بود در این فکر بودیم که وبلاگی به کمک دوستان ایجاد کنیم که بتوانیم در این  دنیای مجازی اندکی مونس آنهایی باشیم که اهل حقیقت و دوستدار انسانیت هستند و همچنین محرم راز عزیزانی باشیم که این دنیای آلوده به بیماری یأس و ناامیدی آنها را به کنج نهانخانه دست نیافتنی دل خویش کشانده است ، آنهایی که ، دیدن چهره های دروغین به دل پاک ولطیفشان همچون عذابیست علیم .

این وبلاگ در بر گیرنده کلیه امورات مادی و معنوی است که هر روز ما انسانها در زندگی شخصی و اجتماعی خویش به نوعی با آن سروکار داریم .

 این مجموعه چنین می اندیشد:که این وبلاگ در آینده ای نه چندان دور در حکم خلوتگاهی پر بار برای اهالی عرفان و معرفت و سنگ صبور دل سوختگان دیار عشق و همچنین لب تشنگان صحرای حیرت خواهد شد .

این مجموعه معتقد است که بهترین مطالب هنری ، ادبی ، فرهنگی ، مطالب روز اجتماعی ، تاریخی ، عقیدتی ، اقتصادی ، ورزشی ، سرگرمی و سایر مطالبی که بتوان به نوعی با درج آن در وبلاگ اعجاز خدمتی به انسانیت کرده باشیم ، مجله ای وزین در خور شما ارائه داده، و از دوستانی که بخواهند مطالبی در این راستا ارائه دهند با کمال صمیمیت استقبال کرده و از صاحب نظران و اهالی قلم و کلیه دوستان انتظار داریم ما را با نظرات و انتقادات سازنده خویش یاری دهند .

به امید سعادت برای انسان وانسانیت

اعجاز                      

/ 0 نظر / 9 بازدید