اعجاز

سخنی با دوستان
نویسنده : مجموعه اعجاز - ساعت ٩:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٢/۱٥
 

بسم الله الرحمن الرحیم

مدتی بود در این فکر بودیم که وبلاگی به کمک دوستان ایجاد کنیم که بتوانیم در این  دنیای مجازی اندکی مونس آنهایی باشیم که اهل حقیقت و دوستدار انسانیت هستند و همچنین محرم راز عزیزانی باشیم که این دنیای آلوده به بیماری یأس و ناامیدی آنها را به کنج نهانخانه دست نیافتنی دل خویش کشانده است ، آنهایی که ، دیدن چهره های دروغین به دل پاک ولطیفشان همچون عذابیست علیم .

این وبلاگ در بر گیرنده کلیه امورات مادی و معنوی است که هر روز ما انسانها در زندگی شخصی و اجتماعی خویش به نوعی با آن سروکار داریم .

 این مجموعه چنین می اندیشد:که این وبلاگ در آینده ای نه چندان دور در حکم خلوتگاهی پر بار برای اهالی عرفان و معرفت و سنگ صبور دل سوختگان دیار عشق و همچنین لب تشنگان صحرای حیرت خواهد شد .

این مجموعه معتقد است که بهترین مطالب هنری ، ادبی ، فرهنگی ، مطالب روز اجتماعی ، تاریخی ، عقیدتی ، اقتصادی ، ورزشی ، سرگرمی و سایر مطالبی که بتوان به نوعی با درج آن در وبلاگ اعجاز خدمتی به انسانیت کرده باشیم ، مجله ای وزین در خور شما ارائه داده، و از دوستانی که بخواهند مطالبی در این راستا ارائه دهند با کمال صمیمیت استقبال کرده و از صاحب نظران و اهالی قلم و کلیه دوستان انتظار داریم ما را با نظرات و انتقادات سازنده خویش یاری دهند .

به امید سعادت برای انسان وانسانیت

اعجاز